Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

На Кубку світового виклику з художньої гімнастики, що проходить у румунському місті Клуж-Напока, українська спортсменка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до фіналу у всіх чотирьох окремих вправах. Її виступи у фіналах можна буде побачити у неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *