За добу у Сумській області через удари російських військ загинули три чоловіки і ще семеро отримали поранення. Населені пункти регіону опинилися під обстрілами, внаслідок чого постраждали будинки, автомобілі та інші об’єкти. У різних громадах області люди отримували поранення внаслідок атак дронів та обстрілів. Нагадаємо, що пізно ввечері 17 червня російські війська атакували Суми за допомогою безпілотників, що призвело до загибелі людини та пошкодження автозаправної станції. Також на Полтавщині були атаковані енергооб’єкти та підприємства.
Троє загиблих: наслідки російських атак по Сумщині















Залишити відповідь