Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестачу видобутку нафти внаслідок війни на Близькому Сході та нафтового шоку. Країні доведеться розглянути всі варіанти, якщо її квота в рамках ОПЕК не буде збільшена. Ірак прагне збільшити видобуток нафти до 7 мільйонів барелів на добу. Виход ОАЕ з ОПЕК також був пов’язаний з нестатком квоти та суперечками з Саудівською Аравією. ОАЕ мали можливість збільшити виробництво, але обмежувалися квотою, що призводило до простою частини потужностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *