У п’ятницю, 26 червня, російські військові здійснили атаку на Запоріжжя. В результаті цього була викликана пожежа на автозаправній станції та на одному з підприємств міста, також пошкодження виявлено в житловому секторі. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров повідомив про це. Зазначено, що пожежу на промисловому підприємстві викликав російський безпілотник. На щастя, вдалося уникнути постраждалих. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку. Інформація про постраждалих уточнюється, але попередньо було повідомлено про одну постраждалу особу. Федоров також попередив про можливу загрозу використання керованих авіаційних бомб та нові вибухи у місті.
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС















Залишити відповідь