Україні наближається аномальна спека, яка спричинить серйозні проблеми в енергосистемі. Укренерго попереджає про можливі відключення електрики через дефіцит потужностей, який виник через російські обстріли і надзвичайні погодні умови. Температура може сягнути +40°C, що може викликати обмеження споживання електроенергії. Крім того, удари по енергетичній інфраструктурі порушують стабільність системи. Укренерго розглядає можливість введення графіків відключень світла на часі пікового споживання. Однак, ситуація цього літа є кращою порівняно з минулими роками, завдяки ряду заходів, які підвищили стійкість енергосистеми.
Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла














Залишити відповідь