Оман повідомив європейських чиновників про те, що повернення до довоєнних умов в Ормузькій протоці неможливе. Вони розглядають можливість введення плати за послуги, такі як ліквідація забруднень або навігаційна допомога для суден, які проходять через цей водний шлях. Оман дотримуватиметься міжнародного морського права, але поки неясно, чи всі збори стануть обов’язковими. Є стурбованість, що Оман разом з Іраном може ввести платний прохід через Ормузьку протоку. Президент Франції зустрінеться з лідером Оману для обговорення питань безпеки морських маршрутів через цю протоку.
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ















Залишити відповідь