Новини Київщини

Все, що відбувається в Києві та Київській області, на одному сайті.

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового послаблення. Це рішення було ухвалене після закінчення терміну відтермінування останнього послаблення санкцій 16 червня. Причиною послаблення були загрози для стабільності світового енергетичного ринку через конфлікт з Іраном та проблеми з Ормузькою протокою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *