США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового послаблення. Це рішення було ухвалене після закінчення терміну відтермінування останнього послаблення санкцій 16 червня. Причиною послаблення були загрози для стабільності світового енергетичного ринку через конфлікт з Іраном та проблеми з Ормузькою протокою.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії














Залишити відповідь