Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але виникли суперечки щодо її виконання. Віцепрезидент США заявив, що американські військові відповіли на атаку іранського безпілотника у Ормузькій протоці. Іран звинуватив США в порушенні умов перемир’я, в той час як американська сторона стверджує, що вони дотримуються угоди. Тривають переговори для урегулювання конфлікту та закріплення перемир’я на 60 днів.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством















Залишити відповідь